Ad
Dje e uroi SPAK… Sot e sulmoi!! E thashe, ishte “gezim” nga zorri

Dje e uroi SPAK… Sot e sulmoi!! E thashe, ishte “gezim” nga zorri

Ad

Nga Kurt Kola – Dje e uroi SPAK… Sot e sulmoi!! E thashe, ishte “gezim” nga zorri. Kjo e “pastra” 5 vjet ‘ 92-’97 ka pas krye.GJK ate qe kishte denuar krejte klerin Katolik te Shkodres!! Veç atij, ka 30 vjet qe mban ne parti, ne administrate, ne prokurori e gjykata, ne parlament, spiune, bashkepuntore te sigurimit e plote komuniste, te vjeter e te rinj! Kjo eshte tamam si ajo …. qe i tha shoqes: mbama kopilin te shaj ate k…..!! Nuk shkon me mashtrimi… SPAK eshte ekipi i drejtesise i krijuar nga SHBA, i financuar e i mbeshtetur prej Saj…. Ju te korruptuarit e te pasuruar me grabitjen e popullit shqiptar, jeni zene si ujqerit ne vathen e dhenve, dhe prisni me ankth “shpaten” e Demokleut mbi qafen e trashur nga pangopsia…. Shani e ulurini, ju burgun…. pasurine e parate e vjdhura do t’i kthehen popullit…
Mjafte me! Mjafte!!!!!

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *