Ad
Dhërmiu, parë nga lart… sepse lart është gjithmonë si një nga fshatrat më të bukur në Mesdhe

Dhërmiu, parë nga lart… sepse lart është gjithmonë si një nga fshatrat më të bukur në Mesdhe

Ad

Pas ndërhyrjes së plotë me ndërtimin e 100 fshatrave zbatim i rilindjes rurale ju lutem shikoni se si duket Dhërmiut nga sipër

Dhërmiu, parë nga lart… sepse lart është gjithmonë si një nga fshatrat më të bukur në Mesdhe. Me Kishat dhe shtëpitë e dhërmiasve të mrekullueshëm. Është i rrallë e i veçantë Dhërmiu, ndaj edhe po kujdesemi që të shkelqejë në çdo detaj. Qendër Historike me Vendimt të Këshillit të Ministrave, pjesë e projektit “100 fshatrat. Vazhdojmë punën për rindërtimin e tij… #Foto #Dhërmiu #Copyright #ArmandHabazaj

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *