Ad
Biznesmeni gay nga Tepelena: Jam super pjeshkë, më marshin të keqen (FOTO)

Biznesmeni gay nga Tepelena: Jam super pjeshkë, më marshin të keqen (FOTO)

Ad

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar hapur prirjet e tij seksuale ka djegur rrjetin me deklaratën e tij,

Përmes një postimi në ‘Instastory’, Ilirjani ka publikuar një foto ku qëndron i ulur në një bordurë dhe me anë të një shigjetetregon drejtimin për në tualet.

‘Dedikuar injorantëve dhe idiotëve; më marshi të keqen dhe syri juaj në hale; Ishallah!’-shkruan ai mbi foton.

Ndërsa në një tjetër foto biznesmeni ka dhe një tjetër mesazh, i cili është: “Më marshin të keqen se jam super pjeshkë! Kanë bukë të hanë?”.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *