Ad
Bashkia Himarë dhe Jorgo Goro model i përfaqësimit të gjithë banorëve të Bregdetit

Bashkia Himarë dhe Jorgo Goro model i përfaqësimit të gjithë banorëve të Bregdetit

Ad

Nuk e di nese ishe fundjaven qe shkoi ne Borsh… nese ishe posto foton tende per t’u zgjedhur foto me e bukur e “South Outdoor Festival” – Borsh 2019. Une po postoj 4 foto qe besoj se do te pelqejne te perzgjedhura si me te bukurat nga stafi i GIZ Albania. #FotoFestHimara #Borsh2019 #GIZ #BashkiaHimare South Coastal Region Albania Bashkia Himarë

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *