Ad
AVOKAT NGJELA ZBULON SKENARIN: RAMA KA VAJTUR TË DORËHIQET PO NUK E LEJUAN AMERIKANËT, E KTHYEN NË SEKOND

AVOKAT NGJELA ZBULON SKENARIN: RAMA KA VAJTUR TË DORËHIQET PO NUK E LEJUAN AMERIKANËT, E KTHYEN NË SEKOND

Ad

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka treguar mbrëmjen e sotme se kryeministri Rama ka shkuar tek ‘amerikanët’ për të dhënë dorëheqjen.

Ngjela tha se Rama nuk dorëhiqet sepse nuk e lejojnë ‘amerikanët’ dhe madje sipas tij ata nuk e kanë mbajtur Ramën asnjë sekond dhe e kanë kthyer pas.

‘Rama nuk dorëhiqet. Nuk e lejojnë amerikanët. Ka vajtur të dorërhiqet por nuk e kanë mbajtur ata as 1 sekond, e kanë kthyer’, tha Ngjela në emision Open

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *